U heeft geen producten in uw winkelwagen.
Lijnen biothane standaard
Degelijke looplijnen van biothane. Snijd niet in je hand, blijft goed grip houden ook wanneer het nat word. Werk je veel met een natte riem, dan is grippy de uitkomst. Dit materiaal is nog wat soepeler dan de standaard, en houd grip, ook op zeer natte lijnen.
De lijnen worden uitgerust met een zeer degelijke musketon. De musketon word aan de lijn aangepast. Neem je dus een smallere lijn, krijg je in verhouding een kleinere musketon.
Medium musketonhaken geschikt voor kleinere honden
Zweedse musketon voordelen : Worden gebruikt bij mushing. Zeer solide, licht van gewicht. Ijzer met zink, geschikt bij vorst.
Messing musketons : Roesten niet, goudkleur, kan tegen zout en vries temperaturen
RVS : Hoge corrosie resistentie, geen roest, gepolijst roestvrij staal
Voor grote honden, boven 18 kilo of honden die hard trekken aan de lijn, kies voor een zware musketon
De biothane beta standaard is 2.5 mm dik.
Gewicht en breekkracht:
9mm = 28 gram per meter, breekkracht 160 kilo
13mm = 45 gram per meter, breekkracht 280 kilo
16 mm = 45 gram per meter, breekkracht 280 kilo
19 mm = 54 gram per meter, breekkracht 340 kilo
25 mm = 74 gram per meter, breekkracht 454 kilo
* Extra optie : in plaats van een gewoon handvat, een slipgedeelte. Zo kan je zelf de groote van je handvat instellen, maar ook het slipgedeelte gebruiken om de lijn als extra zekerheid om de hals van je hond te doen.
* Extra optie : Conway gesp als handvat. Zo kan je een handvat maken in je sleeplijn. ( niet bij 9 mm lijn)
* Extra optie : musketon in handvat. Zo kan je de lijn dubbel vast zetten, of een 2de hond aanlijnen.